+420 257 325 086 (CZ) +421 220 283 058 (SK)Po. - Pá. 8:00-17:00

Nová verze 4onePOS přináší vlastní mobilní aplikaci a integraci s Mailchimpem

Zveřejněno v: Aktuality, Články Zveřejnil:

Nová verze 4onePOS přináší vlastní mobilní aplikaci a integraci s Mailchimpem

Aktualizace pokladního systému 4onePOS přinesla několik velmi zajímavých novinek. Jednou z nich je i zbrusu nová mobilní aplikace.

Ta je podporována na platformách Android a iOS a je schopná na dálku online ukázat například aktuální denní, týdenní či měsíční obrat, počet zákazníků a další ukazatele. Pro uživatele tak odpadá nutnost být neustále v prodejně či alespoň u počítače s dostupnými daty.

Další z novinek nové verze 4onePOS je plná integrace s platformou Mailchimp. S ní můžete jednoduše a s pomocí pár kliků rozesílat své e-mailové reklamní kampaně. Mailchimp funguje jako intuitivní aplikace běžící v prohlížeči či také na mobilním telefonu. Mezi jeho výhody patří například individuální vzhled kampaní, automatizované rozesílání e-mailů či pokročilé analýzy a reportování výsledků.

Ukázka mobilní aplikace:

4onePOS Mobilní verze

 

Co je 4onePOS?

4onePOS je jednoduchý online pokladní systém, který má zároveň široký záběr a poskytuje pokročilou a moderní funkcionalitu. Je ideálním řešením pro ty z obchodníků, kteří nechtějí dělat kompromisy, chtějí těžit z využívání nejmodernějších trendů a technologií a zároveň nechtějí implementovat nový systém tři týdny za neúnosných nákladů.

Zanechte komentář