Vlastníte staré registrační pokladny nebo jiné typy pokladen, které zásadně nestačí tempu Vašeho prodeje? Chcete od pokladny daleko více, než aby pouze přijímala peníze a dokázala vykonávat primární operace? V dnešním světě prodeje přes internet, důmyslného zásobování a jiných vymožeností jsou registrační pokladny stejně bizarním výjevem, jako byste místo obleku chodili po vzoru pravěkých lidí po městě v kožešinách. Pokladny a pokladní systémy nové generace Vám poskytnou moderní funkce nebo ty stávající vylepší a to tak, že bude obchod daleko dynamičtější a zároveň se zbavíte řady starostí. Nechte za sebe obstarat nezbytné chytré pokladny a jděte s dobou!

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme vám najít řešení přesně pro vaši firmu.Vyberte si pokladny dotykové nebo klávesnicové, a to s pokladním systémem

Pokladny, které jsou v současnosti na trhu, jsou nabízeny ve dvou základních typech, a to buď jako dotykové pokladny umožňující intuitivní ovládání prstem, nebo jako klávesnicové pokladny, které zase nevyžadují monitor s tak velkým rozlišením. Ať už však upřednostňujete pokladny kteréhokoliv typy, nezbytným je především dobře implementovaný pokladní systém, který Vás vzdálí na tisíce mil daleko od nefunkčních a zastaralých registračních pokladen. A proč jsou chytré pokladny lepší a co všechno umí?

  • přijímají několikanásobnou platbu
  • významně zrychlí obsluhu zákazníka u pokladny
  • dokážou vést evidenci zásobování
  • komunikují s centrálou
  • jsou napojeny na celopodnikové systémy
  • pracují v režimech online i offline, proto nikdy neselhávají
  • Chytré pokladny budou myslet za Vás! Ulehčete si práci.

Navrhneme Vám ideální pokladny

Nevyznáte se v problematice pokladních systémů a potřebujete poradit? Obraťte se na nás. Ať už se jedná o pokladny nebo pouze pokladní systémy, specialisti společnosti Artex Vaší situací pečlivě vyhodnotí a navrhnou Vám řešení, které bude odpovídat požadavkům prodeje i Vašim individuálním finančním možnostem. Nezůstaňte pozadu za konkurencí a rozjeďte byznys s chytrými pokladnami, které obstarají vše od prodeje po skladování. Zvolte moderní pokladny a pokladní systémy.