Provozujete obchod a stará pokladna vám již nevyhovuje? Nebo plánujete otevření nové prodejny a hledáte vhodné pokladny? Zapomeňte na zastaralé registrační pokladny, které kromě přijímání plateb víc neumí. Na trhu je dnes několik typů moderních pokladen. Jedno mají společné. Svým uživatelům ulehčují práci při prodeji a zároveň nabízí mnoho nových, dnes tolik potřebných funkcí. Proto neváhejte a vyzkoušejte, jak pracují nové chytré pokladny.

Nové pokladny a co umí

Zapomeňte na složité stornování chybně naraženého zboží. Nebojte se výpadků při nefunkčnosti online systému. Nové pokladny významně zpříjemňují celý platební proces, a to jak zákazníkovi, tak prodejci. S nimi zvládnete přijímat několik plateb naráz. Tyto pokladny také zjednodušují online platby. Díky nim můžete provádět evidenci zásob. Také se vám nemůže stát, že nedokončíte transakci kvůli výpadku systému, moderní pokladny totiž pracují jak online, tak offline.

Jaké pokladny můžete vybírat

K dispozici je několik druhů pokladen. Preferujete velký displej a rychlé ovládání? Pak vyzkoušejte oblíbené dotykové pokladny. Ovládání je díky dokonalé odezvě displeje naprosto přesné a rychlé. Netroufáte si na dotykové ovládání? I pro vás jsou stále k mání klasické pokladny s klávesnicí. Ať si vyberete kterýkoli typ, díky vhodně zvolenému pokladnímu systému se vaše podnikání značně zefektivní. Vyzkoušejte tedy moderní pokladny.