Společnost Gorin a Gorin se zabývá maloobchodním prodejem golfového vybavení a módního oblečení značek Bogner, Hugo Boss, Mustang, Napapirji a dalších. Má několik poboček po celé republice, včetně Karlových Varů a pražského historického centra. Jsme hrdí, že pro většinu z dodavatelů společnosti jsme mohli zavést komunikaci pomocí EDI a usnadnit tak odpovědným pracovníkům jejich práci!
Společnosti Tobitex a Denim tvoří majoritu zastoupení franšíz Tommy Hilfiger v České republice a na Slovensku. Páteří operace obou společností je nejen bezchybná komunikace s dodavateli pomocí EDI, ale rovněž stabilní řízení rozsáhlých pobočkových sítí a správně nastavený reporting. Jsme rádi, že implementace pobočkové sítě značky Tommy Hilfiger v těchto zemích jsme se mohli chopit právě my!
Mimojiné distributor obuvi značky Rieker, společnost RPL, je s počtem 37 poboček jedním z největších maloobchodníků s obuví na Slovensku. Výzvy spojené s řešením technických požadavků při řízení tak rozsáhlé pobočkové sítě nás baví řešit; právě v RPL jsme poprvé zavedli automatizaci při řízení skladových zásob pomocí výpočtu doporučeného množství stavu skladu a začali používat technologii inteligentních čteček pro rychlé a intuitivní vytváření dokladů pro převody zboží mezi jednotlivými pobočkami. Společnost RPL je naší nejzářnější trofejí na poli využívání moderních trendů a inovace pro usnadnění zavedených podnikových procesů a úsporu nákladů!