Registrační pokladny byly novinkou v obchodním prostředí, které bylo výrazněji pomalejší a podnikatelé navíc nepotřebovali propojit fyzický prodej s eshopem nebo jinými moderními formami byznysu. V dnešním světě registrační pokladny již bohužel nestačí a na jejich místo tak přichází pokladny s daleko ušlechtilejším softwarem a řadou funkcí, které zajistí vše od prodeje až po skladování. Nechte pokladní systémy a pokladny OpenBravo, aby Vám ulehčily od práce. Zapomeňte na registrační pokladny – OpenBravo se stane Vaším nespolehlivějším a nejdynamičtějším pomocníkem!

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme vám najít řešení přesně pro vaši firmu.Proč dát registrační pokladny do šrotu?

Společnosti s více prodejnami hovoří o pokladních systémech OpenBravo jako o naprosté nezbytnosti, které se registrační pokladny vůbec nemohou rovnat. V současnosti jsou však chytré pokladny a moderní pokladní systémy neodmyslitelnou součástí i samostatných prodejen, protože jejich starší sestry registrační pokladny nedokážou zvládat progresivní podmínky prodeje i v prostředí maloobchodu. Nesnažte se implementovat pokladní systémy nebo pokladny s nadbytečnými funkcemi a rozhodně se již nespoléhejte na staromódní registrační pokladny. OpenBravo Vám oproti takovýmto řešením nabízí tyto výhody:

  • registrační pokladny NEUMÍ kategorizovat zboží do neomezeného počtu skupin, OpenBravo UMÍ
  • registrační pokladny mají OMEZENÝ počet čárových kódů a číselníku, OpenBravo NEOMEZENÝ
  • registrační pokladny NEDOKÁŽOU sledovat pohyb zboží, Open Bravo to DOKÁŽE
  • OpenBravo zajišťuje nejen prodej, ale usnadní Vám práci i s logistikou a skladováním. Snižte své náklady díky sofistikovaným pokladním systémům OpenBravo.

Poraďte se s námi ohledně výměny registrační pokladny

Vidíte nyní, jak jsou registrační pokladny zastaralé a nefunkční, ale chcete přejít na moderní pokladní systémy a pokladny OpenBravo, aniž byste utratili veškeré své úspory? Kontaktujte nás a my vymyslíme řešení, které bude funkční a zároveň co nevýhodnější. Nezaostávejte za konkurencí s doslova prehistorickými registračními pokladnami! Mějte úspěch s OpenBravo