Tatam je doba, kdy musely být v obchodech používány registrační pokladny. Ačkoli byly skutečně užitečné, doba pokročila a dnešnímu obchodu prostě nestačí. Rychlejší a efektivnější obchodování si žádá modernější řešení, než jsou registrační pokladny. Proto neváhejte s náhradou. Na trhu jsou dostupné jak chytré pokladny, tak především dokonalé pokladní systémy. Vyzkoušejte je a přesvědčte se, jak snadné může být obchodování.

Registrační pokladny zaostávají

V dnešní době je zcela běžné, že kamenný obchod provozuje zároveň i vlastní e-shop. S registrační pokladnou ale nemůžete obojí spravovat současně. Síť prodejen také využívá jeden systém, aby viděla na všechny své provozovny. Ani tady vám registrační pokladny neukážou, na kterých prodejnách máte které zboží. Registrační pokladny slouží k příjmu a výdeji hotovosti. Další funkce neovládají, nebo si za jejich implementaci musíte značně připlatit. To je ale zbytečné. Vhodných náhrad je k dispozici dost.

Pokladní systémy jsou skvělou náhradou

Díky moderním pokladním systémům, kterými nahradíte registrační pokladny, můžete využívat mnoho novinek. Například systém OpenBravo vám ukáže stavy všech skladů vašich prodejen. Snadno si ohlídáte zásobování na provozovnách. Můžete si vést statistiku a tak efektivněji nakupovat od dodavatelů. Zákazníkům lze vést zákaznické karty a jedním pohybem z nich vše vyčíst. Zkuste tedy vyměnit registrační pokladny za modernější řešení, a už nikdy se nevrátíte zpět.