+420 257 325 086 (CZ) +421 220 283 058 (SK)Po. - Pá. 8:00-17:00

Robel obuv propojuje své pobočky s Office 365

Zveřejněno v: Aktuality, Články Zveřejnil:

Robel obuv propojuje své pobočky s Office 365

Slovenská firma Robel obuv si vybrala službu Office 365 jako řešení pro komunikaci mezi svými 35 pobočkami. Kromě propojení prodejen přes e-maily a Skype for Business využívá společnost na této platformě i portál pro centralizaci všech podnikových procesů.

Díky tomu mohou zaměstnanci společnosti:

  • Sdílet mezi všemi pobočkami a centrálou potřebné dokumenty, manuály či fotografie
  • Snadno zadávat docházku, nahlašovat poruchy a vyplňovat reklamace
  • Sledovat obratové výkony a KPI poboček (díky Excel Online)

 
Office 365 rovněž umožňuje správu všech poboček najednou, vytvoření bezpečnostních skupin a zajištění toho, že každá prodejna vidí pouze to, co potřebuje. Management Robel obuv pak centrální portál využívá pro komunikaci, sdílení dat (přes službu OneDrive) a úkolů (přes OneNote). Sdílené kalendáře pak zajištují lepší plánování schůzek a projektů.

Díky svému rozsahu jde o největší a nepropracovanější implementaci Office 365 v rámci maloobchodu v České a Slovenské republice.

Robel obuv je rodinný podnik, ve kterém si už víc než 20 let můžete koupit značkovou a módní obuv. Aktuálně má v provozu 35 prodejen na Slovensku pod názvem Robel a internetový obchod Robel.sk. Pro zákazníky má vždy připravenou širokou nabídku kvalitních, módních a zároveň i komfortních modelů bot evropských a světových značek. Kromě obuvi u ní najdete i širokou kolekci trendy módních doplňků – kabelky, peněženky, šátky atd.

Zaujalo Vás řešení Office 365? Více se o něm dozvíte zde.

Zanechte komentář