Vlastníte ještě staré registrační pokladny? Tak to na ně rychle zapomeňte, protože nové pokladní systémy přichází zcela s jiným způsobem prodeje, který Vám umožní používat zákaznické karty, jiné měny nebo implementovat pokladny na pobočkách s centrálou. Ulehčete si významně práci a využijte potenciálu pokladny na sto procent. Mezinárodně prověřené pokladní systémy Futura4Retail a OpenBravo počítají s rozmanitými variantami prodeje a Vašimi individuálními požadavky. Buďte s pokladními systémy nové generace v obraze a ušetřete si námahu, která je zbytečná. Věnujte se jen byznysu – ostatní již obstarají chytré pokladny!

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme vám najít řešení přesně pro vaši firmu.Pokladní systémy – zaměstnanec přes skladování až po prodej

Pokladní systémy a jejich komplexnost spočívá v neuvěřitelně širokém spektru možností, které Vám na rozdíl od registrační pokladny nabízejí. Například pokladny OpenBravo dokážou za finančně zcela jedinečných podmínek zvýšit obrat zavedením zákaznických karet nebo disponovat výhodami čárového kódu či rozšířením prodeje zboží na internet. A že jste podnikatelem v oblasti LifeStyle retail a chcete od pokladních systémů ještě mnohem více? Potom jsou tu pro Vás pokladny a pokladní systémy Futura4Retail, které splní každé Vaše přání. Posuďte sami na příkladech, co vše chytré pokladny evidují:

  • přehled výdajů a příjmů
  • vratky zboží
  • zákaznické rezervace
  • identifikace čárových kódů
  • podrobné prodejní statistiky
  • integrace s eshopem
  • Pokladní systémy napomáhají správnému a rychlému řízení prodeje. Přesvědčte se sami.

Zeptejte se nás na pokladní systémy

Máte pochybnosti, zda pokladní systémy skutečně splní Vaše očekávání? Jste zvyklí na registrační pokladny a nevíte, zda zvládnete pracovat s novými pokladními systémy? Chcete si vybrat chytré pokladny, ale váháte nad typem a značkou? Ať už se Vaše dotazy týkají čehokoliv, neváhejte nás kontaktovat a my Vám vše rádi vysvětlíme. Předběhněte konkurenci s moderními pokladními systémy!